אודותינו
ETL מעבדת מחשבים – אנחנו ה IT שלכם!

!ETL COMPUTER LAB- We are your IT

!ETL Компьютерная лаборатория – Мы ваш IT


זקוקים לתיקון מחשב? בדיקת מחשב? שדרוג זיכרונות או דווקא שחזור מידע? המחשב עייף, יוצא להפסקות יזומות בין שתיים לארבע ומתעדכן ללא הרף? המחשב הנייד לא נדלק? אבד לכם המטען? המחשב שתה מים יין או קפה?
אם עניתם כן על אחת או יותר מהשאלות הנ"ל – הגעתם למקום הנכון!

שירותי המעבדה - איתיאל מעבדת מחשבים, מתמחה בתיקון מחשבים ניידים ונייחי PC של כלל היצרנים כבר למעלה מ 15 שנה. ומחשביIMac ו-acBook , כעשור שנים הכולל: תיקוני חומרה-לוחות-כרטיסי מסך, תוכנה, שדרוגי זיכרונות, שחזור לוגי למידע, החלפת רכיבים: מסכים, סוללות, דיסקים, מקלדות ועוד.

שירות סטנדרט ETL – רוצים אחריות על פעילות תוכנה תקינה? קיבלתם!
לקוחות סטנדרט ETL (פרטיים ועסקיים) נהנים ממענה זמין, נגיש ונוח במעבדה ובטלפון בכל שעות הפעילות ע"י צוות טכנאים מיומן, מקצועי וקשוב. למידע נוסף אודות השירות

חנות המעבדה – נוסף לשירות התיקונים, בחנות המעבדה תוכלו לרכוש ציוד קצה ואביזרים למחשב: עכברים, מקלדות, הארד דיסקים חיצוניים במגוון נפחים, מבחר גדול של כבלים מטענים מקוריים למחשבים ניידים PC / MAC של כל הדגמים הקיימים בארץ ועוד...

אחריות מעבדה – אצלנו במעבדה הפרשנות מושג אחריות היא אחת: אחריות חייבת להינתן במקום בו נרכש המוצר ובמקום בו התקבל השירות.
לקוחות המקבלים שירות/רוכשים מוצר במעבדה נהנים מאחריות מעבדה, אחריות הניתנת בטיפול מידי וישיר ללקוח ללא צדדים נוספים או חיצוניים. האחריות שלנו היא אחד מהגורמים המרכזיים אצלנו במעבדה ואנו דוגלים בכך בכל הנוגע לשירותים והמוצרים המתקבלים דרכנו.

שירות התאמה ומכירת מחשבים ב ETL מעבדת מחשבים – שירות מכירת המחשבים הניתן ללקוחות המעבדה מעניק למשתמש אחריות על החומרה וגם על התוכנה. מחשבים הנרכשים בהתאמה לצרכים הספציפיים של הלקוח ובהתאם למפרט איכותי (חומרתי ותוכנתי), עם אפשרות לגיבוי והעברת מידע מהמחשב הישן של הלקוח לחדש.

אצלנו מטפלים בתקלות תוכנה וחומרה!

PC – מעל 20 שנות ניסיון!
MAC - מעל 15 שנות ניסיון!

оворим на-Русском
!We speak English


ברוכים הבאים!      !WELCOME!                  Добро пожаловать!        Bienvenido!          Bienvenue