כל מה שצריך לדעת על פרמוט מחשב נייח!

התקשרו עכשיו למעבדה 077-5118000 וקבלו ייעוץ ואבחון ראשוני במעבדה חינם

- אנטי וירוס אקטיבי עם רישיון שנתי - 233 ₪. בעת פרמוט והתקנה מלאה למחשב 175 ₪- ההתקנות אינן כוללת רישיונות. התוכנות המוצעות להתקנה, של הלקוח או ברכישה במעבדה.- עלויות העבודה במעבדה כוללות מע"מ.

פירמוט / מחיקת דיסק קשיח והכנה לשימוש/להתקנת וינדוס - 292ש"ח

פירמוט והתקנה מלאה של מערכת הפעלה למחשב - כולל התקנות והכנה לשימוש אופטימאלי ובטוח - 526ש"ח

פירמוט והתקנה בסיסית של מערכת הפעלה וינדוס למחשב - 410ש"ח

כולל פרמוט והתקנת מערכת WINDOWS או OSX, הורדה והתקנת עדכוני אבטחה מלאים ועדכניים, תוכנות לתמיכה בטכנולוגיות אינטרנט, תחזוקת המחשב ותוכנות עזר - אופיס, אדובי, ג'אווה, פלאש, CCLEANER, VLC ועוד.. כולל בדיקה יסודית לחומרת המחשב לפני תהליך הפרמוט והתקנות התוכנה.

כולל פרמוט / מחיקת דיסק קשיח פנימי של מחשב נייח והכנה להתקנת מערכת הפעלה או פירמוט דיסק גיבוי חיצוני והכנה לשימוש.כולל פירמוט / מחיקת דיסק קשיח והתקנה בלבד של מערכת הפעלהלא כולל בדיקות חומרה למחשב.

פירמוט מחשב או מחיקת מחשב הוא שלב ראשון בתהליך התקנת מערכת הפעלה. שלב זה כולל מחיקת כל הקבצים, התוכנות ותוכניות המחשב מהכונן הקשיח של המחשב. המחיקה כוללת מחיקת מידע אישי כגון: תמונות, מסמכים, מוסיקה, קבצי וידאו ומשחקים שמורים, וקבצי מערכת בינהן תוכנות וקבצי מערכת ההפעלה.

פירמוט והתקנה מלאה בשילוב רישיון אנטי וירוס אקטיבי מקנה אחריות למשך שנה על ידנו לתקינות הוינדוס. אחריות זו הינה אחריות בלעדית הניתנת על ידנו במעבדה ואינה ניתנת ע"י אף גורם בתחום.