שירות Apple

תיקון מחשב אפל

תיקון, שדרוג, ופירמוט כל דגמי מחשבי אפל, מק, איימק, מקבוק פרו, מקבוק אייר, מינימק.

התקשרו עכשיו למעבדה 077-5118000 וקבלו אבחון ראשוני חינם במעבדה

קח ביס מ ה-APPLE

מהפכת המחשבים והתחרות בין שתי המקבילות הטכנולוגיות , מחשבי ה PC והמחשבים של המותגית APPLE. כבר במבט הראשוני ניתן להבחין בהבדלים המהותיים שבין ה PC הבייתים למחשבים ה "MAC יים". דרך המיתוג ודרך מערכת ההפעלה. ניתן לפלג את המשתמשים לשלושה סוגים: חובבי ה PC, חסידי APPLE והמורים הרוחניים סטיב ג'ובס VS ביל גייטס.

ה MAC הגדול- המילה האחרונה בעולם הגרפיקה והעיצוב

עולם המחשבים שעשה מהפך החל מסוף שנות השבעים ובשלהי שנות השמונים, כמעט בלתי ניתן להשוואה לפלאי הטכנולוגיה המודרנית. יכולות הגרפיקה בכלל וקיום אופצית הגרפיקה הממוחשבת בפרט לא היתה תמיד מובנת מאליה כאשר שני הענקים סטיב וביל נכנסו אל "כספת XEROX " ועשו היסטוריה אותה היסטוריה המוכרת לנו כיום כבסיסית כל כך. ה"גג'טולוגיה" של חברת APPLE בראשה עמד סטיב ג'ובס ז"ל (שרבים אומרים שרוחו עדיין מרחפת מעל כל פיתוח ופיתוח- של התפוח) הפכה בשנים אחרונות כמוצר יסוד לעבודות גרפיקה ואפליקציות ומשמשת כיום כ מוצר חובה בתחום.

מעבר ל אפשרויות ה TOUCH&GO של אפל ניתן למצוא את תכנת הליסה עליה נרחיב במאמרים הבאים המאפשרת לגרפיקאים וויז'ואל רבים להפוך דימיון למציאות ואת ה APPLE שגורם לכל זה לאפשרי.

MAC ביתי – כדאי או לא כדאי?

בשונה מהתשבחות הרבות על פלאי ה APPLE המסחרי, השאלה הנ"ל הינה השאלה השנויה במחלוקת. המושג גדאג'טולוגיה הופך למוכר יותר ויותר לא רק בתחום המיתוג והפרסום אלא גם בתחום הצרכנות הפרטית וצובר תאוצה. יחד עם זאת המאק'ים בסקטור הפרטי נפוצים פחות אל מול השימוש המסחרי, וזאת, מאחר שישנם רבים המוצאים אותה כמערכת סגורה ונגישה פחות מה PC המוכר והטוב.

עם זאת חובבי APPLE , פרט ליוקר המוצר, נוהגים להעדיף אותו חובבי מוצרי המגע. מעבר למחשבים בעלי הקיבולת הגדולה ניתן למצוא גם את המסכים החדישים של MAC הניידים והנייחים הכוללים מסכי טאצ'.

השימוש הביתי במאק, עדיין לא נפוץ, ובספק אם יהיה אי פעם. גם אם ניתן למצוא כמויות גדולות יותר של משתמשים במדינות ארה"ב, הנתון הוא יחסי לחלוטין בהשוואה למשתמשים המעטים עוד יותר בארץ. האם המאק ישתלט על העולם? והאם ניתן למצוא פתרון אל-חוטי גם לנייחי הPC?

אז מה מומלץ למי, ומתי ולמי לא…?

לשחקנים שביניכם נמליץ להישאר עם הPC ה"גייטסי", מאחר שרוב תוכנות המשחקים נתמכות על ידי "דרייבר"DIRECT-X של ,MICROSOFT. גם במידה וקיים ב"מאק" שלכם כרטיס מסך חזק במיוחד רוב המשחקים הנתמכים ע"י MICROSOFT (רוב המשחקים הקיימים) לא יעלו / יעבדו באופן איטי או יגרמו לקפיצות מסך.

למי כן?

המאק יתאים בעיקר לאנשי מקצוע מתחום הויז'ואל, אנשי גרפיקה, קיראייטיב, עריכת תמונות ופוטושופ, עריכת סרטים, עריכת קבצי קול והאזנה למוסיקה, במקרים הללו המאק מומלץ ויתן "עבודה" ברמה יעילה, איכותית ונוחה יותר מאשר ה PC

האם מחשבי המאקינטוש באמת יועדו לפלח שוק מסויים את זה אנחנו עוד לא יודעים, אך האחוז שאינו מצליח לצבור תאוצה ברחבי הארץ והעולם אומר הרבה. הפי.סי. עדיין נוגס בשוק יותר מאשר שהשוק נוגס בתפוח.